معرفی دوره

اگر در ساختن یک تیم منسجم و یک دست که بتواند کار موثر تیمی انجام دهد مشکل دارید و یا محصول نهایی تیم شما دوست داشتنی نیست، شک نکنید این دوره برای شما مفید است.

اسکرام (Scrum) محبوب ترین چارچوب مدیریت پروژه بصورت چابک (Agile) است که تحویل پروژه را در زمان مقرر، با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب تضمین می‏کند. با این چارچوب مدیر پروژه در هر لحظه با یک نگاه به بورد پروژه ، از وضعیت پیشرفت پروژه و مشکلات و تهدید های احتمالی آن مطلع می شود.
روند روبه رشد استفاده و کاربرد اسکرام در دنیا به گونه ای است که درحال حاضر مشهورترین شرکت های مخابراتی، تحقیقاتی و نرم افزاری دنیا جهت موفقیت پروژه های خود از آن استفاده می کنند.

PSM شناخته شده‌ترین گواهی نامه اسکرام در دنیا و شامل مفاهیم پایه‌ای و اجرایی اسکرام و نحوه کاربرد آن در پروژه هاست. با اجرای اسکرام در پروژه‌ها می‌توان درعین ایجاد انعطاف و چابکی در مدیریت پروژه ها ، ارزش، کارایی و هزینه‌های پروژه را بهینه کرد.

سرفصل مطالب
– تئوری و اصول اسکرام
– نقش ها رویدادها و مصنوعات اسکرام
– برنامه ریزی و طرح ریزی پروژه در اسکرام
– برنامه ریزی و ارتباطات در طول اسپرینت
– روش اجرای اسکرام
– مدیریت تیم پروژه در اسکرام
– مسایل فنی اسکرام
– اسکرام در سطح کلان
– نحوه شروع اسکرام و ملزمات آن در پروژه
– تخمین تاریخ اتمام و هزینه پروژه در اسکرام
– مدیریت ریسک در اسکرام
– سلامت نگه داری اسکرام
– چک لیست مدیران اسکرام

شیوه جدید آموزش دوره اسکرام

دوره آموزشی اسکرام مستر به صورت تلفیقی از تئوری به همراه کارهای کلاسی و پروژه های عملی و به طور کلی دوره ای تعاملی است.  شما با حضور در این دوره، علاوه بر اضافه کردن دانش خود، تجربه فراموش نشدنی را به همراه دیگر شرکت کنندگان خواهید داشت.

در مورد متد آموزشی در دوره اسکرام، صحبتهای زیر از زبان مدرس دوره، اسد صفری، شنیدنی است:

“این متد آموزشی معروف به روش Training From the Back of the Room می باشد. در این روش آموزشی بیشتر به جای اینکه استاد دوره آموزش دهد و یا اصطلاحا تدریس کند، از روش یادگیری تیمی و گروهی استفاده می شود. نفرات به گروه های مختلف تقسیم می شوند و در گروه ها به یکدیگر کمک می کنند تا بیشتر یاد بگیرند. این روش بر روی اینکه بیشترین میزان یادگیری از یادگیرنده به یادگیرنده می باشد تاکید میکند.” 
برگرفته از متد آموزشی متفاوت چابک

484535_410324379018389_849425300_n.jpg (720×540)

541871_412709382113222_553741922_n.jpg (720×430)

جزییات دوره

مدرک رسمی و بین المللی اسکرام مستر در ایران
در صورتی که مایل به دریافت مدرک بین المللی و رسمی اسکرام مستر در ایران هستید میتوانید هزینه مربوط به آزمون را پرداخت کنید و اطلاعات مورد نیاز برای شرکت در آزمون بین المللی را دریافت کنید. همچنین در این دوره، در مورد قبولی در آزمون بین المللی اطلاعات و راهنمایی های لازم را دریافت خواهید کرد.
هزینه آزمون بین المللی ۱۵۰ دلار است که اجباری نیست و فقط اگر مایل به دریافت مدرک بین المللی هستید باید پرداخت شود.

ظرفیت دوره:

همچنین برای بازدهی بالای دوره، در هر کلاس تنها ۲۵ شرکت کننده حضور خواهند داشت. پس قبل از تکمیل شدن ظرفیت، سریعتر برای ثبت نام اقدام کنید!

یا درخواست یک دوره برای تیم خود